O nás


Repasu Poľnofarma s.r.o. je tradičná slovenská rodinná farma založená na princípoch chovu hydiny bez antibiotík a iných toxických a nežiadúcich látok. Ponúkame kvalitné hydinové zdravé mäso pre stálu klientelu zákazníkov v obmedzenej kapacite.

Našim prvoradým cieľom pri chove moriek ako aj pri chove kurčiat je poskytnutie zákazníkovi produkt pre prípravu zdravých jedál a zdravej výživy pre svoju rodinu.

Náš chov hydiny sa odlišuje od chovov veľkokapacitných fariem:

1. dĺžkou chovu. Cieľom veľkoproducentov je krátky chov a maximálna váha – čo často sprevádza dopovanie hydiny rôznymi preparátmi, ktoré urýchľujú rast a umelo chránia hydinu pred úhynom kvôli rýchlemu “náberu” na hmotnosti.

2. kvalitnými kŕmnymi zmesami vlastnej výroby – naše chovy moriek ako aj chovy kurčiat vykrmujeme výlučne kŕmnymi zmesami vlastnej výroby.

3. dohľad nad chovom od začiatku po koniec – naše chovy moriek ako aj chovy kurčiat spracovávame na našom malokapacitnom bitunku. Tým pádom máme pod stálym veterinárnym dohľadom kurča od prvého do posledné chovného dňa až po spracovanie a výrobu zdravého a kvalitného mäsa.

 

Kontaktné informácie:

Adresa

Jalšové 205

922 31

 

Web: www.repasu.sk / www.jalsovskechaty.sk / www.chatainovec.sk

Email: repasu@gmail.com

Tel.číslo: 033 / 742 46 35

IČO 36353582

IČ DPH SK2022182030